Puan: 7572
Seviye: Süperstar ?

sosyologmsu Yorumları

1 Aralık 2012

Gayet samimi bir ortamı var buranın bu yüzden sık sık ziyaret ediyorum fiyatları da çok iyi.. otopark ve wireless hizmeti de veren müşterilerini el üstünde tutan gidilesi bir mekan burası..

1 Aralık 2012

Bu mekan tam benlik! çektiğim fotoğrafları blogumda paylaşmadan önce burada tanıdığım tanımadığım birçok kişinin fikrini alıyorum..cafe kısmı da oldukça güzel müdavimi olduğum mekanın..

1 Aralık 2012

Açık havada nargile keyfi için süper biryer burası otopark hizmeti de var.. yemeklerin lezzetinde ve hizmetin kalitesinde kesinlikle kusur yok oldukça da temiz biryer burası. her yönden benden geçer not aldı diyebilirim..

1 Aralık 2012

Geç saatlere kadar açık çok yönlü bir mekan burası.. çok lezzetli şarapları ve mezeleri var nargilesini de çok beğeniyorum.. turistlerin de rağbet ettiği bu mekana sizde uğramalısınız..

1 Aralık 2012

Arkadaşlarımla sık ziyaret ettiğim mekanlardan biri kadıköy moda bizim buluşma noktamız oldu diyebilirim.. Yer Cafe canlı müzikte ve yemeklerinde çok iyi kesinlikle tavsiye ediyorum sinerji çok hoş..

1 Aralık 2012

Nişantaşına her gitmemde oturup yeme fırsatı bulamasam bile mutlaka paket yaptırdığım bir yer ürünleri taze ve çok leziz.. süslemeleri de çok güzel yemeye kıyamayacağınız kadar ama tabi kıyıyorsunuz lezzeti ağır basıyor :)

1 Aralık 2012

Tarihi hoş bir sinerjisi olan yazar edasında kahvenizi yudumlayabileceğiniz,ilham veren bir mekan burası.. iş çıkışları veya hafta sonları sık sık ziyaret ettiğim bir mekan burası kesinlikle tavsiye ediyorum..

1 Aralık 2012

Arkadaşlarımla çok sık ziyaret ettiğim bir mekan burası çok nezih ve ferah bir ortamı var özellikle kahvaltı için tercih ediyorum çok çeşitli ve doyurucu.. serviste de oldukça iyi gitmeyenler için tavsiye ederim..

1 Aralık 2012

Curcuna geceleri tam bir curcuna oluyor :) erkenden gidip karnınızı doyurup sonrasında harika müzikler eşliğinde fazla enerjinizi atabileceğiniz çok yönlü bir yer burası her konuda da oldukça iyiler yemekleri nefiss..

1 Aralık 2012

Annemin yemeklerine en yakın yemekleri burada bulabiliyorum kesinlikle çok lezzetli ve çok temizler.. çok sempatik personeliyle hizmette kusur etmiyorlar bol kepçe olmaları da ayrı güzel tabiki :)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN