Puan: 128
Seviye: Üye ?

mmoray Yorumları

18 Ekim 2012

kapatılmamasını istediğim,güzel bir AFM sinema salonu.

18 Ekim 2012

şimdiki yeri için pek güzel olduğu söylenemez. açıkcası içki servisi olsun,gereksiz garson kalabalığı pek hoşuma gitmedi. bir konsere gidip, ortamın ağırlığından eğlenmek bile zor. barı sahne karşısına. sahneyide boydan boya yapsalar, ortadaki gereksiz masalarıda kaldırsalar, biraz daha iyi olabilir. sahne ışıklandırması zaten vasat. 33 lük bira 10 tl. zaten su gibi. değişiklik şart. birdaha uğramıyacağım yerlerden biri.

12 Ekim 2012

Haftanın her gecesi canlı müziğin olduğu Hayyam Restaurant, keyifli, canlı atmosfere sahip bir mekan. Güneşlibahçe sokağın sakinlerinden Hayyam Restaurant, çarşının havasını soluyup, ritmini hissedebileceğiniz bir mekan. Üç katlı mekanı sokağın diğer sakinlerinden ayıran en önemli özelliği her akşam canlı müziğin olması. Mönüsünde balık, et, midye gibi farklı seçenekleri bulabileceğiniz, müşterilerinin mezelerini öve öve bitiremediği mekanda yoldan gelip geçenleri seyretmek ayrı bir keyif. mutlaka bir fasıl ortamı mekanı aramakta zorlanmadan,uygun fiyatla,doya doya eğleneceğiniz bir mekan.

11 Ekim 2012

sanatsal faliyetleri ve müzikleri ile rahatlayacağınız barlar sokağının en gözde mekanlarından biri. Fiyatlar sokak fiyatına yakın olmakla beraber, akşamları kalabalık yüzünden yer bulunamayan mekan.

11 Ekim 2012

hafta sonları sabah erkenden çıkıp uğrayıp,akşama kadar takılabileceğiniz ender yerlerden biridir.

11 Ekim 2012

Yemekleri ve her türlü arkadaş tipine uygunluğu ile iyi bir yer. Damsız girilmez bilginize. Fiyatlar can yakmaz.

11 Ekim 2012

yıllardan beri anadolu yakasının canlı müzik konusunda tartışılmaz en güzel mekanıdır. Pazartesi hariç her gün 1 yada 2 canlı grup performansı var. Eski rock tutkunlarının mutlaka bir defa uğradığı yerdir. Tek sıkıntı servis konusunda bazen yavaş kalabiliyorlar. Özellikle cuma, cumartesi sabah 4 e kadar süren konserlerde, aksamalar meydana geliyor.

11 Ekim 2012

yıllardan beridir gittiğim ender güzel yerlerden biridir.teras katınında yıllar sonra aramıza katılması güzel bir duygu.fiyatların pahalı olmasıda,her insanın oraya gelmesini engelleyen güzel özelliklerinden biri.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN