Puan: 1190
Seviye: Guru ?

mekikol Yorumları

27 Temmuz 2010

Cihangir demek Rafineri demek bence. Kaldırımda oturup gelip geçene dalıp yemek içmek çok keyifli. Servis konusunda da bir sorun yaşamadım bugüne kadar.

27 Temmuz 2010

Burası kapandı, yerine benzer konseptte başka bir mekan açıldı ama adını hatırlamıyorum...

22 Temmuz 2010

Bodrum'dan tanıdığımız bir restoran Arşipel. Birkaç sene önce Kuruçeşme Adası'na taşındı. Denizin ortasında olmak harika ama yüksek fiyatlarını hakkını veremeyen bir yer maalesef. Sivrisinek ve ağır servis problemi var- özellikle de bizim gibi kalabalık bir grupla giderseniz..

22 Temmuz 2010

Çeşme'deki şubesiyle yarışacak bir mekan gerçekten. Tarih kokan bir çevrede harika dekorasyon ve süper bir boğaz manzarası. Çok geniş bir şarap menüsü var ve yemekleri de birbirinden lezzetli. Gidip görmek lazım:)

22 Temmuz 2010

Özel gün veya gecelerinize pastalarıyla renk ve lezzet katan bir yer Dolce. Bunun yanında öğlenleri de yemek yiyebileceğiniz bir yer. Ama pastalarını tek geçerim ben- Dolce'ye gidince pasta yemek lazım:)

22 Temmuz 2010

Cabaret Cine kapandı yanılmıyorsam. Şimdi burda denk gelince içim kötü oldu; çünkü harika canlı performanslara tanıklık etme şansını buluyordunuz burada. Özellikle de ülkemizdeki müzikal kirliliğin içinde çölde vaha gibiydi!!

22 Temmuz 2010

Kahvaltı listenizde görüp merak ettiğim bir mekandı ama iki farklı görüşten yorum gelmiş:) En iyisi gidip bizzat tecrübe etmek tabii:) Ben de kendi listeme aldım Kafes Garden'ı... Bu arada liste olayı çok iyi olmuş ya!!! Devamını bekliyoruz!

16 Temmuz 2010

Lezzetli balığın adresi... Bunun yanında menüsünde İtalyan ve Fransız mutfağından örnekler de mevcut. Terası da çok güzel.

16 Temmuz 2010

Denize nazır, manzara ve servis açısından bir eksiği olmayan yer. Ama bir kere daha gider miyim bu kadar çok seçenek arasında; bilinmez...

16 Temmuz 2010

Birçok ünlü piyanist şantörün sahne aldığı, köklü bir mekan... Gitmedim ama babamın "iş toplantıları" nedeniyle yakından bilirim:)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN