Puan: 9585
Seviye: Süperstar ?

freedoomcb Yorumları

30 Kasım 2012

Canlı müzik etkinliğinin olduğu günlerde gidilesi yerler arasındadır. İçcecekleri zamanında servis eden sıcakkanlı garsonları vardır .Mekanda personel sizi memnun etmek için elinden gelen çabayı sarfetmektedirler. Mekanda internet hizmetide bulunmaktadır.

30 Kasım 2012

Akvaryum cafe & bar niteliğinde bir mekadır. Mekanı mavi ve kırmızı led ışıklarla süslemişler. Mekan geniş ve ferah bir yapıya sahiptir mekanda genç arkadaşlar bulunmaktadır. Giidilebilir bir bardır.

30 Kasım 2012

Sevdiğim bir dostumla birlikte bir akşam eğlenmek için geldik ege bara. oturduk gece geç saatlere kadar eskilerden konuştuk, içtik ,birşeyler yedik. Mekandan ayrılırken fiyat biraz kabarık gelsede yinede verdiğimzi paraya deydi..

30 Kasım 2012

Öyle beklenecek tipte bir manzarası yoktur, şehirin içinde hizmet veren ışıklandırma ve ses sistemi başarılı olan bir bardır. Değişik bir konsepti vardır ve mekanda içecek servisi başarılıdır.

30 Kasım 2012

Eylül Türkü bar, sahile yakın ve kaliteli bir mekandır. Bazı tatları damak zevkime hitap etmiyor ancak damak zevkime hitap eden lezzetleride bulunmaktadır. Mekanda alkollü ve alkolsüz içecekler servis edilmektedir.

30 Kasım 2012

Kaliteli mekanlardan bir tanesiydi. İlk hizmete açıldığı dönemlerde kaliteliydi ancak müşteri kitlesii zamanla mekanı farklı yönlere çekti ve yeni müşteriler mekandan soğumaya başladı. Yinede herşeye rağmen güleryüzlü hizmetinden ödün vermeyten samimi personelini tebrik etmek lazım..

30 Kasım 2012

Yenilenen konsepti ile müşterisini zevk ve tercihleri ile yenilenen yüzü ile keyifinize keyif katacak bir yerdir Corner Bar. Mekana geliyor oturuyorsuuz , daha sonra saatinize baktığınızda zamanın nası lgeçtiğnii anlamıyorsunuz.

30 Kasım 2012

Topkapıda hizmet veren İngiliz pub'ı özellikleri taşıyan bir mekandır Just Bar. Mekan zamanla popülerliğini yitirmiştir önceleri çok arkadaşım gidderdi buraya şimdilerde ise bazı günler sinek avladıklarınıbile duydum :(

30 Kasım 2012

Bir akşam çıkın ve Show Bar Canlı müziğe gelin. Solistin söylediği ezgiler içinizi dağlasın :) kulağınızın pasını atın ve daha fazlasından yararlanın .Mekanda otopark hizmeti üzgünüm kü yok. damsızda alınmıyorsunuz içeriye.

30 Kasım 2012

Şişlide hizmet veren Majestik bar gece geç saatlerde eğlenilebilecek mzik dinlenilebilecek türde bir bardrı. Genç abiler genç ablalar bu mekanda eğlenmektedirler. Atmosferi ışık gösterileri fena değildir diyebiirim.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN