Puan: 9425
Seviye: Süperstar ?

elzemsum Yorumları

30 Kasım 2012

Mekanın ilk açıldığı günleri bilyiorum. Benim için bir klasiktir P.F. Changa.. İçeri girdiğniizde burnunuza bir ahşap kokusu gelir ben bu kokuya hayran kalırım. Onun dışında mekanda adındanda anlaşılacağı üzere çin yemekleri servis edilir. Tipik bir çin restoranıdır.

30 Kasım 2012

La manchada akşam saatlerind güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Müşterileri kendini bilen insanlardan oluşmaktadır. Mekanda hiç bir şekidle sıkıntı olmuyor güvenliğiniz konusnda. Nezih bir ortamı var gelmeye değer bir yerdir. Kaçırmayın.

30 Kasım 2012

Merkezi konumu ile dikkat çeken yeme içme restoranıdır. Sade ürünler servis edilmesine karşılık ürünler damak zevkine hitap etmektedir. Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleriyle farklı bir tarza sahip olan Kydoniayı herkese tavsiye ediyorum.

30 Kasım 2012

Şarapa etkileyici bir sunum katan, kendi tarzlarını apaçık belli eden güzel bir şarapevidir. Burada hediyelik şaraplarda satılmaktadır. Şarapların tadına baktıktan sonra çok mu beğendiniz, reyondan sipariş verin hemen hediyelik olarak hazırlasınlar.

30 Kasım 2012

Uzakdoğuya ait farklı yemek ürünleri sunan bir restorandır Thai Pera. Sürekli aynı şeylerden bunalan insanlar buraya gelerek farklılıkla karşılaşabilirler. fiyatları normal seviyededir. Hiç denemediyseniz mtulaka denemeye gelin derim.

30 Kasım 2012

Caz müzik sizinle ve tüm misafirleriyle birlikte Alt Caz club'te hayat buluyor .Harika müzik ziyafetlerinin düzenlediği bir mekandır burası. Solist arkadaşların maşallahı var öylesine içten söylüyorlar ki kendinizden geçiyorsunuz diyebilirim.

30 Kasım 2012

Özel günleer düzenlemek için çok ideal bir mekandır .Mekanda süsleme çok güzel yapılabilir.. Klasik bir tasarımı vardır ancak bu klasiklik farklıbir hava getirmiştir Daphneye. Temizliğe çok önem verildiği bellidir.

30 Kasım 2012

Dorock bahçe adındanda anlaşılacağı üzere bahçesiyle ün yappmış bir mkeanıdr.. Partilerin düzenlendiği dans edebileceğniiz bir bölümün olmasına karşılık, üst katında oturabileceğiniz birşeyler içebileceğniz yerde bulunmaktadır .Mekanın içi orman gibidir, çeşit çeşit çiçekler insanın gönlünü açıyor :)) iki kişilik üç kişilik masalı sandalyeler bulunur burada.

30 Kasım 2012

Odamda yok yoktu diyebilirim. Sabahları kahvaltıyı odaya istedim, vakitlice getirdilerr. Odaları sanki biraz daha geniş yapabilirlerdi. Lüx bir otel arıyorsanız tercihiniz Renaissance olmalıdır. Lobisinde oturup sabaları kahvenizi yudumluyorken gazeteye bakabilirsiniz.

30 Kasım 2012

Wanna pop'a 3 hafta önce pazar günü arkadaşlarla birlikte gittik. Bayada eğlendirdiler bizi. Tam bir gece klübü özelliği taşımaktadır wanna pop. Dj performansları, nefis müzikler sizleri bekliyor. Dans pistinin geniş olmasıbir avantaj. Rahatlıklla gidebilrisiniz.

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN