Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Line
Line
Line
Line
Line
Hemen Başvur

Line

Kategori:
Adres:
İstiklal Caddesi Büyükparmakkapı Sokak No:14, Taksim
Beyoğlu / İstiklal
Adres Tarifi:
Büyükparmakkapı deyince bilmeyen varsa istiklalde benettonun karşı arası.
Telefon:
0212 2520694
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Yok
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Yok
Rezervasyon:
Gerek Yok

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Line hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 29

18 Eylül 2012

Line Beyoğlu Hayal Kahvesi ve Mojo'nun sokağında, her zaman hem ev sahipliği yaptığı gruplar hem de genel kitle bazında bu iki mekanın altında olmuş ve olacak olan bir mekan. Çıkan gruplar, diğer iki mekana öncelikli olarak başvurup, reddedilince mecburen burada çalan gruplar ve grupların müzikal kalitesi bana göre seneden seneye git gide aşağıya düşüyor. Zaten Cover grubu haricinde birşeyler beklemek zor ancak eskiden en azından Madoona veya Black Eyed Peas söylemeye çalışan insanlar ve bundan keyif alabilecek insanlar daha azınlıktaydı. İçki fiyatlarına gelince, Mojo'dan veya Hayal Kahvesinden hiçbir farkı yok, zaten aynı içkiler içiliyor, size mekanın bu çerçevede katabileceği artı bir değerden söz etmek mümkün değil. Giriş ücreti hala alınıyor ve en son 1 ay önce gittiğimde ya 20 ya da 25 TL civarındaydı ki bana sorarsanız biraz yüksek.

13 Haziran 2012

hafta içi eğlenmek için tercih edebileceğiniz mekan, hafta sonu girmek de barınmak da zor maalesef çok kalabalık

31 Mayıs 2012

her akşam her zaman eğlence ve çoşku...takismde nöbetçi eczane gibi :=)))

8 Mayıs 2012

sürekli aynı şarkıların söylenmesi arada sıksa da canlı müzik performansları iyi...

4 Mayıs 2012

Eğlenceli ama haftanın neredeyse her günü çok kalabalık bir mekan :)

31 Mart 2012

En son dinlediğim grup cok iyiydi, popüler yabancı müzikte gayet başarılı bir performans sergilediler. Mekan genel olarak iyi

4 Şubat 2012

Büyük parmakkapi sokakta Jazz Stopun kapanmasindan sonra nöbetci bar boşlugunu su aralar gayet iyi dolduruyor. Ozellikle gece 03:30dan sonra Hayal Kahvesi Mojodan cikan müdavimler burda sabah 5e kadar icmeye devam ediyorlar. Gruplarin pek basarili oldugunu soyleyemicem fakat cikişta hemen karşisindaki nizam pide salonundan kelle paca içmeden gitmeyin.

21 Kasım 2011

içkinizi, bizzat gidip bardan almadığınız taktirde, personel tarafından 1 lira-1 lira kazıklanmaya çalışıldığınız mekandır.

garsonlar içki getirdiklerinde, aldıkları paranın üstünü verirken, 1-2 lira eksik verip, bozuk paraları olmadığını ve daha sonra getireceklerini söylüyorlar. her gittiğimde, mekanın değişik bölgelerinde görev yapan garsonlarda gözlemledim ve artık önceden çalışılmış, düşünülmüş bir hareket olduğunu düşünüyorum. mekana eğlenmeye gitmiş ve alkollü olan müşterilerin o 1 lirayı unutmaları gayet mümkün. şimdi diyebilirsiniz ki: "arkadaşım parasına sahip çıksın millet. istesinler paralarının üstünü", tamam; müşteri ister parasını, ya da unutur, mesele o değil. garsonlar planlı olarak böyle bir şey yapıyor en nihayetinde, ne koparırsam diye.

4 Kasım 2011

Küçük fakat eğlenceli.. Canlı müzik olayı yeter zaten. En azından gitmedim demeyin..

2 Mayıs 2011

canlı müzik olayı olmasa bir hiç mekan... daracık kapıda bilet alıyorlar derhal buna dur demeliler yoksa ben artık gitmeyeceğim aa bu nedir arkadaş bir değil iki değil...

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN