Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Kalyon Mosaic Restaurant
Hemen Başvur

Kalyon Mosaic Restaurant

Kategori:
Adres:
Sahilyolu, Sultanahmet 34122
Fatih / Sultanahmet
Telefon:
0212 5174400
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Kalyon Mosaic Restaurant hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 9

20 Mayıs 2013

Burada 2 gün iş amaçlı konakladım. Konakladığım süre içerisinde kahvaltısını yapma ve akşam yemeği yeme fırsatı buldum. burası otelin restoranıdır. sunumları fena değildir, fiyatları biraz pahalı

30 Eylül 2012


Konuklar otelde çamaşırlarını yıkatabilir, kurutturabilir ve ütületebilirler. Otelde 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır. Otelin balkonundna şehrin ilgi çekici yerleri görülmektedir. Otelde tur masasıda mevcttur.

30 Ağustos 2012

Harika bir sunum uygun fiyatla birleşince ortaya böyle şeyler çıkıyor.. Otelin bütün odalarında ses yalıtımlı mevcuttur. Konuklar oteldeki ücretsiz Wi-Fi erişiminden faydalanabilmektedir. Normal odalarının dışında suit olarak adlandırlıan lüks odalarıda vardır.

21 Temmuz 2012

Seçkin insanların tercih ettiği otellerden birtanesidir. Otelde konuklara kaliteli ve özenli servis imkanı sunulmaktadır. İstanbul’un kent merkezinde bulunan otel, ulaşım imkanları bakımndanda iyi bir konumda bulunmaktadır. Herkese tavsiye ediyorum ben bu oteli.

21 Haziran 2012

Odaların bazıları geniş manzaralara sahiptir. Göze hoş gelen sakin bir yerde bulunmaktadır. Şehir merkezine yakın bir konumda olmasına karşın odalarda ses yalıtımı oldğundan dışardaki ses içeriye pek gelmiyor. 24 saat oda servis ibulunmaktadır.

21 Haziran 2012

Odaların bazıları geniş manzaralara sahiptir. Göze hoş gelen sakin bir yerde bulunmaktadır. Şehir merkezine yakın bir konumda olmasına karşın odalarda ses yalıtımı oldğundan dışardaki ses içeriye pek gelmiyor. 24 saat oda servis ibulunmaktadır.

13 Mart 2012

Marmara denizini arkanıza alarak, harikulade bir yemek yemek ister misiniz? O zaman kalyon mosaic restorana davetlimsiniz.. 150 kişilik dev yemek yeme alanı ile, Türk mutfağı ve Dünya mutfağının lezzetlerini en iyi şekilde sunan bir restran. Küçük ve keyifli sohbetler etmek adına, iş çıkışlarında kaçamak yapılabilecek bir yer aynızamanda kalyon. Şarap menüsü mevcut. Denemeye değer bir yer.

3 Mart 2011

Kalyon Otel'in meşhur terasında hoş bir mekan Kalyon Mosaic Restaurant... Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetleriyle müşterilerine zengin bir menü sunuyor. Size de arlarından seçip afiyetle yemek kalıyor. Tavsiye ederim...

15 Temmuz 2010

Sahilyolu'ndaki Kalyon Hotel'in terasındaki Mosaic Restaurant, yaklaşık 150 kişi kapasiteli ve harika bir manzaraya sahip. Gerek Türk gerekse dünya mutfağının leziz örneklerini Marmara Denizi manzarasıyla tatmak mümkün...

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN