Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Dorock Bahçe
Dorock Bahçe
Dorock Bahçe
Dorock Bahçe
Dorock Bahçe

Dorock Bahçe

Kategori:
Adres:
Adres: İmam Adnan Sok. No:8 Yeşilçam Sineması Üstü Kat:5 İstiklal Cad. Üzerinde Mango Magazası Karşı Sokağı, Beyoğlu
Beyoğlu / İstiklal
Adres Tarifi:
İstiklal Cad. Üzerinde Mango Magazası Karşı Sokağı, Beyoğlu
Telefon:
0212 2930765
Web Sitesi:
Mekanı Ekleyen:
Çalışma Saatleri:
11:00 - 4:00   Pazartesi

Bu Mekanın Yetkilisi Dorock Bahçe aramızda. Mesaj Gönder

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Dorock Bahçe hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 13

22 Eylül 2014

İyi müzik dinlemek ve alt katın boğuculuğundan kurtulmak için vezgeçilmez...

24 Temmuz 2013

müzikleri tam tarzımı yansıtıyor bu mekanın şu dönemde pek gidemiyoruz ama ağustos ayının sonlarıına doğru siftah yapacağız arkadaşlarımızla birlikte sözleştik. gece geç saatlere kadar açık olan bri mekandır.

24 Şubat 2013

Gitmeyince özlenilen,ayakların kendi kendine gittiği çok güzel bir mekan.Dorock = hard rock cafe = budur ;)Mekanda internet hizmetide verilmektedir.Servisleri çok başarılı ve ve çalışanlar çok iligili.Şiddetle tavsiye edebilceğim bir mekan ;)

22 Ocak 2013

70 lerden günümüze kadar gelen o özlediğiniz harika müzik arşivlerini sizlere dinleten arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebileceğiniz bir mekandır. Mekanda alkollü içeceklerin keyfine varabilirsiniz. İçeceğinizi yudumluyorken arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

30 Aralık 2012

Gitmeyince özlenilen,ayakların kendi kendine gittiği çok güzel bir mekan.. oldukça ferah ve şık fiyatları da oldukça makul seviyede.. jumbo karidesi denenmeli.. kesinlikle gitmenizi öneriyorum bağımlısı olacağınız bir mekan ;)

28 Aralık 2012

Mekana gitmediğim zaman mekanı özlediğimi hissediyorum, gorulmesi gereken ferah ve şık bir mekandır. Fiyatları gayet başarıldıır mutlaka gelin derim.Servis kaliteside başarılıdır personelde işini iyi yapmaktadır. Tavsiye edilir.

28 Aralık 2012

Bar niteliği olan bir mekandır Dorock , biranın iyi servis edildiği mekanlar arasında yer almaktadır. Mekanda arkadan müzik çalınmaktadır. 80'lere ait pop şarkılar çalınıyor mekanda. Koltukları oldukça rahat, servis anlayışı başarılıve mekanda yapılan ışıklandırma gayet hoştur.

30 Kasım 2012

Dorock bahçe adındanda anlaşılacağı üzere bahçesiyle ün yappmış bir mkeanıdr.. Partilerin düzenlendiği dans edebileceğniiz bir bölümün olmasına karşılık, üst katında oturabileceğiniz birşeyler içebileceğniz yerde bulunmaktadır .Mekanın içi orman gibidir, çeşit çeşit çiçekler insanın gönlünü açıyor :)) iki kişilik üç kişilik masalı sandalyeler bulunur burada.

29 Kasım 2012

Vize ve final sonrası özellikle gittiğim kafa dağıtmaya çok uygun canlı müzikleriyle insanı ruhen ayrı yerlere taşıyan harika bir yer.. önce karnımı doyurur ardından biramı alır ve müzik eşliğinde dostlarımla sohbet ederim.. stres atmanın en güzel yolu..

29 Kasım 2012

Kardeşimle birlikte gidip eğlenme fırsatı bulduğum mekandır. Fırsat buldukça gidiyoruz zaten buraya.. Çok eğlenceli olan bir mekandır.. Açıldığı günden bu yana sürekli güzelleşen kendine sürekli birşeyler katan mekandır.. Geç saatlerde güzelleşiyor mekanın havası .

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN