Mekan Sayfasındaki Hatayı İşaretleyin

Mekanın Adresi Hatalı
Mekanın Adı Hatalı
Adres Tarifi Hatalı
Mekanın Harita Bilgisi Hatalı/Yok
Mekanın Web Sitesi Hatalı
Mekanın Kategorisi Hatalı
Mekanın Fotoğrafları Doğru Değil
Bu mekan kapandı
Diğer
x
Arka Oda
Arka Oda
Arka Oda
Arka Oda
Arka Oda
Hemen Başvur

Arka Oda

Kategori:
Adres:
Kadife S. N:18
Kadıköy / Caferağa
Adres Tarifi:
Barlar sokağında.
Telefon:
0216 4180277
Mekanı Ekleyen:
Otopark:
Yok
Kredi Kartı:
Var
Ticket:
Yok
Wireless:
Var
Fiyat Aralığı:
Kişi başı ortalama tahmini fiyat aralıklarıdır.
100+ TL
60 - 100 TL
40 - 60 TL
20 - 30 TL
0 - 20 TL
Eve Servis:
Yok
Açık Hava Alanı:
Var
Rezervasyon:
Gerek Yok

Bu Mekana Ait Haberler

Hey, Arka Oda hakkında yorumunu paylaş.


Puan:
Vermek istediğiniz puana gelip tıklayınız.

Yorumlar 28

20 Aralık 2012

Çalışanların kimi zaman kaba olabildiği ve bana göre, fiyatların pahalı olduğu tercih etmediğim mekan, kimseye öneremem

9 Şubat 2012

Bu mekanı aslında çok yoğun olmadığı için tercih ediyorum. İçeri girdiğinizde bazı yerlerde boğuluyormuş gibi olursunuz. Bu mekanda öyle bir mekan. Mekan öğle saatlerinde açılıyor bilginize, öyle kahvaltı yapabileceğniz bir yer değil. Alkolun su gibi tüketildiği bir mekan. Bar olmasınında bunda büyük bir etkisi var.

28 Aralık 2011

Kendine has atmosferi ile yıllardır Kadıköy Barlar Sokağı'nın en çok tercih edilen mekanlarından biri olma ününe sahip. Seçkin bir kitleye hitap eden müzikleri ile de diğer pek çok mekana kıyasla farkını ortaya koyuyor. Eminim ki uzun yıllar daha müdavimlerinin uğrak noktası olarak kalacak.

25 Kasım 2011

Hoş ve kaliteli bir mekan.

27 Mayıs 2011

Evinizin salonunda bir parti veriyormuş gibi :) ben çok giderdim uzun zamandır fırsat olmadı. Sıcak çikolatası güzel. Bir de bahçesi süper oldu. minicik balkonlarınında hastasıyım :)

22 Mart 2011

Buraya en çok sevgilimle gelmeyi seviyoruz. Kuytu köşe sessiz sakin bir yer Arka Oda. Bunun yanında güzel müziklerde çalınıyor çok memnunuz buradan. Atıştırmalıkta güzel şeyler bulabilirsiniz, tavsiye ederim siz de beğeniceksiniz...

7 Mart 2011

Bu gece arkaoda’ya gelirken mevcut ayarlarınız “Bildiğin şarkı çalarsa dans et” veya “ezberindeki dans figürlerinden şaşma” olarak seçiliyse, varsayılan dans ayarlarınızı değiştirerek piste giriş yapabilir ve muhakeme kararı ile engellenmemiş eğlenceye kolayca erişebilirsiniz.

16 Şubat 2011

karizmatik ya da dovmeli degilseniz calisani olamayacaginiz bir mekan:) saka bir yana guzel muziklerin caldigi ve bant dergisinin partilerine evsahipligi yapan bir yerdir. sigara icenler dev bahcede oturabilir. bardak altliklarini sadi guran cizmis onlar asirilabilir.bir de abajur gorunce akliniza gelen ilk yer. dekorasyonu pek guzeldir.ha bir de bazi kahve fincanlarinda escher desenleri var sansliysaniz sizinki onlardan olabilir:)

23 Ocak 2011

arka oda fena sayılmaz ama uzun süre oturursanız bir sıkıntı basar.yaş ortalamasının 30 olması ,etrafta birbirini tanımaya çalışan çift kaynaması bunaltır.garsona kendinizi duyurmaya çabalarsınız.bahçe bölümü ile üst katlar arasında fark vardır yalan olmasın.bahçe daha itici içerisi daha çekicidir.

15 Ekim 2010

karsıklı sohbetlerin net duyulabilmesi için bahceyi öneriyorum ..içerde birbirinizi duymanız mümkün degil :)

TAKİP ET
MOBİL'DE FEŞMEKAN